NPC omega Jayden

Datum narození: 25.1.

Inventář: x

Postavení: Omega
Pohlaví: Samec
Element: Čas (1.stupeň)(9.června)
Společník: žádný
Věk: 3 roky
Záporná vlastnost: Lennost

Minulost: Narodil jsem se v krásném Beta páru kde mě všichni měli rádi, ale zbytek smečky mě moc neměli v oblibě. Proto jsem se od nich držel dál. Když mi byli 2 roky narodil se můj bratr Jayson a sestry. Mika a Ali, které jsem měl hrozně rád. Když jsem dospěl tak mi na některých místech zbělali chlupy a to se smečce nelíbilo protože byli všichni jen černí, ale moje rodina jim řekla že jsem tím vyjímečný. O 2 měsíce později mě Alfa pověřila že jí mám pohlídat vlčata a já souhlasil. Vlčata Alfy mě ale neměla ráda a proto jí řekla že jsem je škrábl.Proto mě vyhnala ze smečky. Smutně jsem došel až na mýtinu v lese. Tam jsem spatřil krásnou mladou vlčici která chytala jelena. Když ho konečně chytila přiběhl jsem k ní a pozdravil.,,Ahoj já jsem Jayden a ty?" zeptal jsem se. ,,Já jsem Nina,Nina-Gabelini"přitakala.,,A co tu děláš " zeptala se. ,,Vyhnaly mě ze směčky protože si mysleli že jsem škrábl vlčata Alfy"řekl jsem. ,,Aha tak to mě mrzí"řekla. ,,Ukážu ti naši smečku,žijí tam všichni kteří byli vyhnáni nebo svoji smečku dobrovolně opustili"řekla. ,,Pojď,jdeme za naší Alfou"podotkla. Spolu běželi až k doupěti Wolfy. ,,Wolfy,Wolfy našla jsem vlka a mám toho jelena"řekla. ,,Aha, jo a díky za jelena"řekla Wolfy. ,,Může tady zůstat že anooo"prosila. ,,To víš že ano"podotkla. ,,Jupí "zaječela Nina. ,,Pojď ukážu to zbytek smečky"řekla vesele. Když mi všechno ukázala šli jsme do doupěte. A od té doby žiju šťastně a vesele

Rodina: Matka-Jade, Otec-Liam,Sestry-Mika,Ali,Bratr-Jayson

Smečka Ambodia
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky